• slider

Dorabianie kluczy – Poznań

Firma Cezar oferuje swoim klientom fachowe usługi z zakresu otwierania zamków oraz dorabiania kluczy. Jeżeli mają Państwo problem z otworzeniem jakiegokolwiek zamka, my posiadamy odpowiedni sprzęt i umiejętności, by sprawnie poradzić sobie z najbardziej skomplikowanym problemem. Dorabiamy również klucze do kłódek wszelkiego rodzaju oraz wykonujemy kłódki w wkładką dopasowaną do państwa klucza. Równie szybko i sprawnie poradzimy sobie z dorobieniem kluczyków do samochodów – wystarczy tylko się z nami skontaktować.

A co jeśli problem nie tkwi w kluczu, ale we wkładce? To również nie stanowi dla nas żadnego problemu – dorobimy wkładkę do każdego rodzaju kluczyka! Poza dorabianiem kluczy, świadczymy również usługi z zakresu kodowania kluczy samochodowych oraz pilotów, a także kolorowe xero.

Jeżeli pechowo zgubili Państwo klucz do samochodu, nie należy się przejmować – wystarczy zadzwonić do nas, a my szybko i sprawnie dorobimy odpowiedni kluczyk!
dorabianie-kluczy-kwadrat

Jeżeli problem nie tkwi w kluczu, ale we wkładce, to również nie stanowi dla nas żadnego problemu – dorobimy wkładkę do każdego rodzaju kluczyka!

wkładka


Dorabiamy również klucze do kłódek wszelkiego rodzaju oraz wykonujemy kłódki w wkładką dopasowaną do państwa klucza – na nas można polegać w każdej sytuacji dotyczącej dorobienia klucza!
klodka-kwadrat

Jeżeli mają Państwo problem z otworzeniem jakiegokolwiek zamka, my posiadamy odpowiedni sprzęt i umiejętności, by sprawnie poradzić sobie z najbardziej skomplikowanym problemem.
zamki-kwadrat