• slider

Grawerowanie na papierze, plastiku i nie tylko

Jedną z wielu oferowanych przez naszą firmę usług jest grawerowanie. Grawer jesteśmy w stanie wykonać praktycznie na każdym rodzaju materiału: papierze, skórze, plastiku, srebrze i złocie, a nawet na szkle. W ramach usług grawerskich wykonujemy tabliczki znamionowe, tabliczki na drzwi czy puchary. Mogą Państwo zamówić u nas pamiątkowy grawer m.in. na zapalniczkach, piersiówkach czy portfelach. Oferujemy także grawerowanie na butelkach, kubkach i kieliszkach oraz na wszelkiego rodzaju artykułach reklamowych i promocyjnych.

Nasze usługi charakteryzują się wysoką jakością. Każde zamówienie omawiamy z klientem indywidualnie. Już niedługo otwieramy także punkt kolorowego xero.

Oferujemy wykonanie grawerowania na tabliczkach na drzwi gabinetów oraz biur. Są to najczęściej metalowe zawieszki informacyjne z nazwiskiem, funkcją i nazwą firmy. Jako, że wiszą w widocznych miejscach, zwracają na siebie uwagę i są nośnikiem istotnych informacji. Taką pełnią funkcje, to też by spełniały swoje zadanie powinny być wykonane profesjonalnie. Napis powinien być wyraźny i czytelny. Wykonujemy tabliczki znamionowe na drzwi oraz zawieszki na puchary pamiątkowe oraz sportowe.

tabliczki-kwadrat

Mogą Państwo zamówić u nas pamiątkowy grawer na zapalniczkach, piersiówkach czy tez innych metalowych elementach. Grawerowane treści muszą być czytelne i na tyle głębokie, by grawer się nie ścierał. Tak ozdobiony przedmiot stanowić będzie doskonały upominek lub prezent, a trwały napis pozostanie na nim przez wiele lat. Możemy również wykonać grawerowanie na metalowych upominkach reklamowych.
Grawer na metalach szlachetnych

Oferujemy grawerowanie na przedmiotach szklanych, butelkach, kubkach i kieliszkach. Praca ze szkłem wymaga skupienia i precyzji, ale efekt jest na tyle zadawalający, że rekompensuje wszelkie trudy. Warto sprawdzić nasze umiejętności i zamówić grawerowanie na przedmiocie szklanym. Wygrawerowany szklany puchar, czy kielich to niepowtarzalny upominek pamiątkowy.
grawerowanie-drewno-kwadrat

Grawerujemy również na takich materiałach, jak drewno, plastik czy skóra. U nas wykonają państwo grawer na portfelu, pasku czy też drewnianej tabliczce. Grawerowanie wykonujemy precyzyjnie i z gwarancją na trwałość. Ta technika doskonale sprawdza się do nanoszenia treści na artykuły reklamowe i promocyjne.
grawerowanie-skora-kwadrat