• slider

Grawerowanie na papierze, plastiku i nie tylko

Jedną z wielu oferowanych przez naszą firmę usług jest grawerowanie. Grawer jesteśmy w stanie wykonać praktycznie na każdym rodzaju materiału: papierze, skórze, plastiku, srebrze i złocie, a nawet na szkle. W ramach usług grawerskich wykonujemy tabliczki znamionowe, tabliczki na drzwi czy puchary. Mogą Państwo zamówić u nas pamiątkowy grawer m.in. na zapalniczkach, piersiówkach czy portfelach. Oferujemy także grawerowanie na butelkach, kubkach i kieliszkach.

Nasze usługi charakteryzują się wysoką jakością. Każde zamówienie omawiamy z klientem indywidualnie.

W innych zakładkach znajdą Państwo również oferty usług z zakresu wyrobu pieczątek, dorabiania kluczy oraz wiele innych. Już niedługo otwieramy także punkt kolorowego xero.

Tabliczki znamionowe

Prawidłowo wykonana tabliczka znamionowa to pierwsza wizytówka Twojego gabinetu czy biura. To na nią w pierwszej kolejności zwraca uwagę odwiedzający, choćby ze względów czysto informacyjnych. Wykonujemy profesjonalne tabliczki znamionowe, tabliczki na drzwi czy puchary.

tabliczki-kwadrat

Grawer na metalach szlachetnych i stali nierdzewnej

Mogą Państwo zamówić u nas pamiątkowy grawer m.in. na zapalniczkach, piersiówkach czy tez innych metalowych elementach. Będzie to doskonały prezent bądź pamiątka.
Grawer na metalach szlachetnych

Grawer na szkle

Oferujemy grawerowanie na butelkach, kubkach i kieliszkach. Praca ze szkłem wymaga skupienia i precyzji – na naszych umiejętnościach warto polegać!
grawerowanie-drewno-kwadrat

Grawer na drewnie, plastiku, skórze

Grawerujemy również na takich materiałach, jak drewno, plastik czy skóra. U nas wykonają państwo grawer na portfelu, pasku czy też drewnianej tabliczce.
grawerowanie-skora-kwadrat