• slider

Pieczątki

Oferujemy szeroki wybór różnorodnych modeli pieczątek. Nie ograniczamy się jedynie do tych najbardziej znanych i powszechnie używanych, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że potrzeby naszych klientów w tym zakresie są tak różne. Dlatego też w naszym asortymencie znaleźć można zarówno oryginalne stemple kolorowe, jak i eleganckie pieczątki-długopisy. Naszą ofertę doskonale uzupełniają usługi drukarskie oraz laminowania.

Stemple – Poznań

Nowoczesne stemple przeznaczone do potwierdzania dokumentów są niezbędne nie tylko w przypadku prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Sprawdzają się także w urzędach, bankach oraz innych instytucjach użyteczności publicznej. Z racji ich częstego wykorzystywania ważne jest, aby pieczątki były wykonane z najwyższej jakości materiałów, które zapewnią im trwałość oraz bezawaryjne działanie przez długi czas. Oferujemy fachowe doradztwo oraz szeroki wybór modeli stempli wykonanych w różnorodnych technikach. Dzięki temu każdy klient jest w stanie wybrać pieczątkę, która najlepiej wpisze się w jego aktualne potrzeby oraz oczekiwania.

Na wykonywanych w naszej firmie pieczątkach możesz umieścić odpowiednią ilość tekstu, logo lub inny element identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa zarówno w klasycznej czerni, jak i w opcji multikolor. Oferujemy zarówno klasyczne stemple, jak i pieczątki w wersji kieszonkowej oraz eleganckie pieczątki z funkcją długopisu, które niezwykle cenią sobie biznesmeni. Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy zarówno klientów indywidualnych, firmowych, jak i instytucjonalnych z okolic Poznania.

Nasze pieczątki wykonujemy tradycyjną metodą polimerową, laserową lub błyskową.
Poza klasycznymi stemplami, wykonujemy także pieczątki multikolor (z tuszy wielokolorowych) oraz pieczątki-długopisy business class.

pieczatki-kwadrat

Posiadamy niezawodne maszyny ksero pochodzące od renomowanych producentów, co zapewnia nam precyzyjny i szybki wydruk książek, gazet, artykułów oraz innych treści bez utraty koloru.
ksero-kwadrat


U nas zalaminują Państwo prace i dokumenty oraz tabliczki informacyjne. Dzięki doskonałemu przygotowaniu jesteśmy w stanie zabezpieczyć w ten sposób każdy rodzaj dokumentów.
Laminowanie

Klasyczne modele pieczątek wykonujemy w oparciu o sprawdzone automaty uznanych marek tj. TRODAT, TRaXX, WAGRAF i COLOP.

automaty-kwadrat

 

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą grawerowania na szkle oraz innych materiałach.