• slider

Programowanie kluczy samochodowych

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dorabiania kluczy do samochodów, a także awaryjnego otwierania pojazdów czy napraw zamków i napraw stacyjek.
Stale rozwijamy naszą ofertę, dlatego doskonalimy nasze umiejętności, ciągle poszerzając kwalifikacje, chcąc zaspokoić coraz wyższe oczekiwania jak największej liczby Klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług ślusarskich i grawerskich.

Dorabiamy klucze samochodowe do wielu marek aut obecnych na naszym rynku. W naszej ofercie znajdą państwo dużą gamę, popularnych ostatnio kluczyków składanych wraz z pilotem oraz kluczyków prostych bez pilota.

klucz-immo-kwadrat

Naprawiamy dowolne zamki i stacyjki w samochodach i motocyklach. Jeżeli jakiś klucz powinien działać, a nie działa – my z pewnością to naprawimy! Naprawiamy zamki w drzwiach pojazdów, stacyjki w pojazdach, zamki wlewów paliwa, zamki skrytek, zamki bagażników, zamki bagażników zewnętrznych (np., dachowych) oraz wszystkie inne.
stacyjka1-kwadrat


Specjalizujemy się również w awaryjnym otwieraniu pojazdów i różnego rodzaju zamków w pojazdach. Jeśli pechowo kluczyk przestał działać, został zgubiony lub złamał się, u nas otrzymają Państwo szybką i fachową pomoc związaną z dostaniem się do pojazdu oraz odzyskaniem zgubionego klucza.
awaria-kwadrat