• slider

Przegrywanie kaset i usługi video

Oferujemy usługę przegrywania kaset na nośniki DVD, która jest najlepszym sposobem zabezpieczenia ważnych nagrań rodzinnych czy biznesowych. Warto bowiem wiedzieć, że żywotność taśm analogowych wynosi około 25 lat. Po tym okresie ryzykujemy uszkodzenie lub nawet utratę zarejestrowanych na nich materiałów. Dlatego warto wcześniej przenieść je na znacznie trwalszy nośnik cyfrowy.

Montaż filmów video

Posiadasz różne filmy z uroczystości rodzinnych, imprez okolicznościowych czy spotkań integracyjnych, które chciałbyś połączyć w zgrabną całość? Sprawę dodatkowo komplikuje fakt, że znajdują się one na nośnikach różnych rodzajów tj. kasety VHS, Mini DV, VIDEO 8, płyty CD, dyski twarde, pamięci flash itp.? A Tobie brakuje odpowiedniego doświadczenia, umiejętności praktycznych oraz czasu, aby je posiąść? Zrobimy to za Ciebie z przyjemnością! Oferujemy profesjonalny montaż filmów video pozyskanych z różnorodnych nośników. Przy okazji możemy również nieco podnieść jakość nagrań, zapewniając tym samym znacznie lepsze wrażenia z odbioru docelowego materiału.

Przedstawione wyżej usługi to tylko nieliczne z propozycji naszej firmy. Oferujemy również kodowanie kluczyków samochodowych, naprawy pilotów, otwieranie zamków, jak również usługę kolorowego xero, którego punkt otwieramy w niedługim czasie. Zachęcamy do zapoznania się z kompletną propozycją przedsiębiorstwa Cezar z Poznania.

Przegrywamy nagrania zarówno z kaset VHS, HI 8 i mini DV, jak też z taśm SUPER 8 i 8 MM, które były bardzo popularne w latach 70. Nie stanowi dla nas problemu także przegranie ścieżki audio z kasety magnetofonowej lub płyty winylowej na płytę CD.
kaseta-kwadrat

Na nowoczesne nośniki przegrywamy także zawartość kaset audio oraz płyt winylowych. Mamy odpowiednie doświadczenie oraz umiejętności praktyczne, które zapewniają nam sukces każdego przedsięwzięcia, którego się podejmiemy. Dzięki temu efekt naszych prac zawsze spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów!
plyty-kwadrat