• slider

Przegrywanie kaset i usługi video

Dla naszych klientów przygotowaliśmy również usługę przegrywania kaset na nośniki DVD. Taśmy analogowe posiadają żywotność ok. 25 lat. Aby nie ryzykować ich uszkodzenia i utraty zarejestrowanych nagrań, warto przenieść je na nowoczesny i trwalszy nośnik cyfrowy. Przegrywamy nagrania zarówno z kaset VHS, HI 8 i mini DV, jak też z taśm SUPER 8 i 8MM, które były bardzo popularne w latach 70. Nie stanowi dla nas również problemu przegranie ścieżki audio z kasety magnetofonowej lub płyty winylowej na płytę CD.

Usługa przegrywania kaset to tylko jedna z szeregu oferowanych przez firmę Cezar usług. Zapraszamy do innych sekcji w celu zapoznania się z ofertą kodowania kluczyków samochodowych, naprawy pilotów oraz wielu innych (w tym punktu kolorowego xero, który otwieramy już niedługo).

Przegrywamy nagrania zarówno z kaset VHS, HI 8 i mini DV, jak też z taśm SUPER 8 i 8MM, które były bardzo popularne w latach 70-tych. Nie stanowi dla nas również problemu przegranie ścieżki audio z kasety magnetofonowej lub płyty winylowej na płytę CD.
kaseta-kwadrat

Przegrywamy również na nowoczesne nośniki kasety audio oraz płyty winylowe. Znamy się na swoim fachu i naszą pracę wykonujemy z pełnym zaangażowaniem, dlatego efekt naszych prac zawsze spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów!
plyty-kwadrat