• slider

Dorabianie kluczy – szybkie i profesjonalne usługi

Zgubiony lub uszkodzony klucz może stanowić nie lada problem. Zanim zdecydujesz się na wymianę zamków, najpierw warto zlecić dorobienie kluczy, które zaginęły. Warto przy tym rozsądnie wybrać wykonawcę takiej usługi. Obecnie, wiele kluczy ma nietypowe kształty, a niektóre są wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia. Aby dorobić taki klucz, potrzebne są odpowiednie urządzenia.

Firma Kamel oferuje klientom fachowe usługi z zakresu otwierania zamków oraz dorabiania kluczy. Jeżeli masz problem z otworzeniem jakiegokolwiek zamka, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci najszybciej, jak będzie to możliwe. Mamy odpowiedni sprzęt i umiejętności, by sprawnie poradzić sobie z najbardziej skomplikowanym problemem. Dorabiamy również klucze do kłódek wszelkiego rodzaju oraz wykonujemy kłódki w wkładką dopasowaną do danego klucza. Równie szybko i sprawnie poradzimy sobie z dorobieniem kluczyków do samochodów – wystarczy tylko się z nami skontaktować.

Klucze do samochodów i zwykłe – usługi fachowców

Zajmujemy się nie tylko dorabianiem kluczy do drzwi w budynkach oraz do kłódek. Znaczna część naszych usług dotyczy zamków w drzwiach samochodowych. Zgubienie klucza do auta często jest jeszcze bardziej problematyczne niż tego do drzwi. Nie tylko dlatego, że kierowca ma do dyspozycji tylko dwa takie klucze, ale także dlatego, że nowoczesne warianty są wyposażone w liczne zabezpieczenia przeciwwłamaniowe. Dorabianie kluczy do samochodów obejmuje zatem nie tylko wykonanie nowego elementu, ale także zaprogramowanie kluczyka i zakodowanie pilota, by móc wygodnie korzystać z pojazdu.

A co jeśli problem nie tkwi w kluczu, ale we wkładce? To również nie stanowi dla nas żadnego problemu – dorobimy wkładkę do każdego rodzaju klucza! Poza dorabianiem kluczy, zajmujemy się również szerokim zakresem innego typu usług – poznaj naszą ofertę.

Jeżeli pechowo zgubili Państwo klucz do samochodu, nie należy się przejmować – wystarczy zadzwonić do nas, a my szybko i sprawnie dorobimy odpowiedni kluczyk!
dorabianie-kluczy-kwadrat

Jeżeli problem nie tkwi w kluczu, ale we wkładce, to również nie stanowi dla nas żadnego problemu – dorobimy wkładkę do każdego rodzaju kluczyka!

wkładka


Dorabiamy również klucze do kłódek wszelkiego rodzaju oraz wykonujemy kłódki w wkładką dopasowaną do państwa klucza – na nas można polegać w każdej sytuacji dotyczącej dorobienia klucza!
klodka-kwadrat

Jeżeli mają Państwo problem z otworzeniem jakiegokolwiek zamka, my posiadamy odpowiedni sprzęt i umiejętności, by sprawnie poradzić sobie z najbardziej skomplikowanym problemem.
zamki-kwadrat