• slider

Grawerowanie na różnorodnych materiałach

Jedną z wielu usług oferowanych przez naszą firmę jest grawerowanie. Taki sposób wykonywania grafiki lub tekstu w materiale sprawdza się w wielu przypadkach. Grawer jest popularnie stosowany do wytwarzania tabliczek znamionowych informujących o parametrach danego urządzenia. Wykorzystanie do tego celu grawerowania jest bardzo funkcjonalne, ponieważ symbole naniesione tą metodą są wyraźnie widoczne, nawet wówczas, gdy tabliczka zostanie zabrudzona lub uszkodzona.

Grawerowanie sprawdza się również bardzo dobrze podczas tworzenia tabliczek na drzwi wejściowe, np. z numerem mieszkania. Ponadto, można w ten sposób ozdabiać puchary, materiały reklamowe, a także wykorzystać grawer na szkle lub metalu do przygotowania nietypowego upominku dla bliskiej osoby.

Grawer na szkle, papierze, metalu i innych tworzywach

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w dorabianiu kluczy do samochodów, ale świadczymy także szeroki zakres dodatkowych usług. Jedną z nich jest grawer, który jesteśmy w stanie wykonać praktycznie na każdym rodzaju materiału: papierze, skórze, plastiku, srebrze i złocie, a nawet na szkle. W ramach usług grawerskich wykonujemy tabliczki znamionowe, tabliczki na drzwi czy puchary. Możesz zamówić u nas pamiątkowy grawer m.in. na zapalniczkach, piersiówkach czy portfelach. Oferujemy także grawerowanie na butelkach, kubkach i kieliszkach oraz na wszelkiego rodzaju artykułach reklamowych i promocyjnych.

Nasze usługi charakteryzują się wysoką jakością. Każde zamówienie omawiamy z klientem indywidualnie. Już niedługo otwieramy także punkt kolorowego xero.

Oferujemy wykonanie grawerowania na tabliczkach na drzwi gabinetów oraz biur. Są to najczęściej metalowe zawieszki informacyjne z nazwiskiem, funkcją i nazwą firmy. Jako, że wiszą w widocznych miejscach, zwracają na siebie uwagę i są nośnikiem istotnych informacji. Taką pełnią funkcje, to też by spełniały swoje zadanie powinny być wykonane profesjonalnie. Napis powinien być wyraźny i czytelny. Wykonujemy tabliczki znamionowe na drzwi oraz zawieszki na puchary pamiątkowe oraz sportowe.

tabliczki-kwadrat

Mogą Państwo zamówić u nas pamiątkowy grawer na zapalniczkach, piersiówkach czy tez innych metalowych elementach. Grawerowane treści muszą być czytelne i na tyle głębokie, by grawer się nie ścierał. Tak ozdobiony przedmiot stanowić będzie doskonały upominek lub prezent, a trwały napis pozostanie na nim przez wiele lat. Możemy również wykonać grawerowanie na metalowych upominkach reklamowych.
Grawer na metalach szlachetnych

Oferujemy grawerowanie na przedmiotach szklanych, butelkach, kubkach i kieliszkach. Praca ze szkłem wymaga skupienia i precyzji, ale efekt jest na tyle zadawalający, że rekompensuje wszelkie trudy. Warto sprawdzić nasze umiejętności i zamówić grawerowanie na przedmiocie szklanym. Wygrawerowany szklany puchar, czy kielich to niepowtarzalny upominek pamiątkowy.
grawerowanie-drewno-kwadrat

Grawerujemy również na takich materiałach, jak drewno, plastik czy skóra. U nas wykonają państwo grawer na portfelu, pasku czy też drewnianej tabliczce. Grawerowanie wykonujemy precyzyjnie i z gwarancją na trwałość. Ta technika doskonale sprawdza się do nanoszenia treści na artykuły reklamowe i promocyjne.
grawerowanie-skora-kwadrat