• slider

Awaryjne otwieranie samochodów – fachowa pomoc

Zatrzasnąłeś kluczyki w aucie lub zgubiłeś je podczas postoju? Nie ma powodu do paniki – wystarczy jeden telefon. Przyjedziemy na miejsce i przeprowadzimy awaryjne otwieranie samochodu. To najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda dostania się do wnętrza pojazdu. Otwieranie drzwi samodzielnie może spowodować różnego typu uszkodzenia, dlatego lepiej powierzyć taka usługę profesjonalistom.

Zgubiłeś ostatni klucz? Również nie masz powodów do niepokoju. Dojedziemy, odtworzymy nowy, zakodujemy pilota i immobiliser. Specjalizujemy się awaryjnym otwieraniu samochodów oraz pomocy w kłopotliwych sytuacjach związanych z kluczykami do aut, a także w naprawie pilotów i innych akcesoriów samochodowych.

Naprawa pilotów i wymiana obudów

Poza dorabianiem kluczy zwykłych i samochodowych świadczymy również usługę naprawy pilotów i kart samochodowych oraz wymiany obudów pilotów. Czasem, zamiast dorabiania i kodowania możliwa jest naprawa uszkodzonego klucza lub pilota. Samodzielna wymiana obudowy i naprawa nie są wskazane ze względu na duże ryzyko uszkodzenia delikatnych układów elektronicznych. Nasi fachowcy mają wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu tego typu napraw, dlatego zlecając im wymianę obudowy pilota lub naprawę immobilizera, masz pewność, że otrzymasz w pełni sprawny element.

Możesz kupić u nas obudowy do większości pilotów dostępnych na rynku. Firma Kamel z Poznania daje klientom pełną gwarancję jakości zarówno użytych materiałów, jak i wykonywanej pracy.

Masz problem z immobiliserem? Chcesz kupić obudowę do pilota? A może Twoje kluczyki niefortunnie znalazły się w zatrzaśniętym samochodzie? Pomoc specjalistów w dziedzinie awaryjnego otwierania samochodów pozwoli Ci szybko uporać się z problemem.

Dorabiamy i kodujemy piloty, karty i klucze samochodowe do aut takich marek, jak: AUDI, RENAULT, ROVER, TOYOTA, MAZDA, VW oraz wielu innych marek.
pilot-kwadrat

Nasza firma świadczy również usługę naprawy pilotów i kart samochodowych oraz wymiany obudów pilotów. Czasem, zamiast dorabiania i kodowania klucza, możliwa jest naprawa uszkodzonego klucza lub pilota.
stacyjka3-kwadrat

W razie potrzeby usuwamy również immobilizery oraz dokonujemy korekty licznika. Nasi wykwalifikowani pracownicy podołają każdemu, najbardziej skomplikowanemu zleceniu!

liczniki-kwadrat

Zapewniamy także pomoc w awaryjnym otwieraniu auta. Szybko, sprawnie i bezpiecznie otworzymy Państwa auto w sytuacji zgubienia kluczyka bądź zatrzaśnięcia drzwi.

zamek-samochod-kwadrat

Zatrzasnęliście kluczyki w aucie? Wystarczy jeden telefon. Nasi certyfikowani specjaliści dojadą na miejsce zdarzenia i bezinwazyjnie otworzą Wasz samochód. To zajmie naprawdę parę minut. Doświadczenie naszych pracowników i zestaw specjalistycznych narzędzi zapewnią szybką i skuteczną usługę.

Zgubiłeś ostatni klucz?

Dojedziemy, odtworzymy nowy, zakodujemy pilota i immobiliser