• slider

Wyrób pieczątek firmowych i stempli – wiele wariantów do wyboru

W wielu zawodach dysponowanie firmową pieczątką jest koniecznością. Wykorzystuje się ją w codziennej pracy, dlatego warto zaopatrzyć się w model, który będzie solidnie wykonany i dający wyraźny i estetyczny efekt. Nie ma nic bardziej irytującego niż konieczność nieustannego uzupełniania tuszu w pieczątce lub wzór, który odbija się nierównomiernie zaburzając czytelność. Dlatego wyrób pieczątki warto zlecić firmie dysponującej odpowiednim sprzętem i gwarantującej wysoką jakość. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.. Świadczymy szeroki zakres usług w zakresie wyrabiania pieczątek i stempli, a także grawerowania na szkle i wielu innych materiałach.

Oferujemy szeroki wybór różnorodnych modeli pieczątek. Nie ograniczamy się jedynie do tych najbardziej znanych i powszechnie używanych, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że potrzeby naszych klientów w tym zakresie są różnorodne. Dlatego też w naszym asortymencie znaleźć można zarówno oryginalne stemple kolorowe, jak i eleganckie pieczątki-długopisy. Ofertę doskonale uzupełniają usługi drukarskie oraz laminowanie.

Stemple – szeroki wybór modeli i kolorów

Nowoczesne stemple przeznaczone do potwierdzania dokumentów są niezbędne nie tylko w przypadku prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Sprawdzają się także w urzędach, bankach oraz innych instytucjach użyteczności publicznej. Z racji ich częstego wykorzystywania ważne jest, aby pieczątki były wykonane z najwyższej jakości materiałów, które zapewnią im trwałość oraz bezawaryjne działanie przez długi czas. Oferujemy fachowe doradztwo oraz szeroki wybór modeli stempli wykonanych w różnorodnych technikach. Dzięki temu każdy klient jest w stanie wybrać pieczątkę, która najlepiej wpisze się w jego aktualne potrzeby oraz oczekiwania.

Na pieczątkach możesz umieścić odpowiednią ilość tekstu, logo lub inny element identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa zarówno w klasycznej czerni, jak i w opcji multikolor. Oferujemy zarówno klasyczne stemple, jak i pieczątki w wersji kieszonkowej oraz eleganckie pieczątki z funkcją długopisu, które niezwykle cenią sobie biznesmeni.

Potrzebujesz firmowej pieczątki? Zleć jej wykonanie fachowcom, dzięki czemu zyskasz doskonałą jakość odbić, a także długotrwale działanie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nasze pieczątki wykonujemy tradycyjną metodą polimerową, laserową lub błyskową.
Poza klasycznymi stemplami, wykonujemy także pieczątki multikolor (z tuszy wielokolorowych) oraz pieczątki-długopisy business class.

pieczatki-kwadrat

Posiadamy niezawodne maszyny ksero pochodzące od renomowanych producentów, co zapewnia nam precyzyjny i szybki wydruk książek, gazet, artykułów oraz innych treści bez utraty koloru.
ksero-kwadrat


U nas zalaminują Państwo prace i dokumenty oraz tabliczki informacyjne. Dzięki doskonałemu przygotowaniu jesteśmy w stanie zabezpieczyć w ten sposób każdy rodzaj dokumentów.
Laminowanie

Klasyczne modele pieczątek wykonujemy w oparciu o sprawdzone automaty uznanych marek tj. TRODAT, TRaXX, WAGRAF i COLOP.

automaty-kwadrat

 

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą grawerowania na szkle oraz innych materiałach.