• slider

Dorabianie kluczy do samochodów i naprawa stacyjek

Zgubiony kluczyk samochodowy lub uszkodzona stacyjka to problemy, które mogą poważnie pokrzyżować plany. Szczególnie jeśli musisz pilnie skorzystać ze swojego pojazdu. W takiej sytuacji warto skorzystać z wsparcia profesjonalistów zajmujących się naprawami stacyjek i dorabianiem kluczy do samochodów.

Nowoczesne pojazdy są wyposażone w liczne systemy zabezpieczające, dlatego oprócz wykonania nowego elementu, konieczne jest także programowanie klucza samochodowego zgodnie z założeniami producenta. Jeśli potrzebujesz pomocy w tej kwestii, skorzystaj z naszych usług. Firma Kamel z Poznania to fachowcy w dziedzinie naprawy zamków, dorabiania kluczy do samochodów, a także wielu innych usług, takich jak awaryjne otwierania samochodów.

Wiemy, że uszkodzony klucz lub stacyjka są problematyczne, a naszym klientom zależy na czasie. Dlatego przyjeżdżamy tak szybko, jak jest to możliwe i przeprowadzamy rzetelną usługę, po której od razu możesz wsiąść do swojego pojazdu i ruszyć w drogę. Działamy także jako pogotowie ślusarskie, pomagając klientom w przypadku zatrzaśniętych drzwi – nie tylko samochodowych, ale też zwykłych. O naprawie zamków wiemy naprawdę wiele, dlatego z pewnością znajdziemy wyjście z kłopotliwej sytuacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dorabiania kluczy do samochodów, a także czy napraw zamków i napraw stacyjek. Gwarantujemy profesjonalizm i szybkość działania.

Dorabiamy klucze samochodowe do wielu marek aut obecnych na naszym rynku. W naszej ofercie znajdą państwo dużą gamę, popularnych ostatnio kluczyków składanych wraz z pilotem oraz kluczyków prostych bez pilota.

klucz-immo-kwadrat

Naprawiamy dowolne zamki i stacyjki w samochodach i motocyklach. Jeżeli jakiś klucz powinien działać, a nie działa – my z pewnością to naprawimy! Naprawiamy zamki w drzwiach pojazdów, stacyjki w pojazdach, zamki wlewów paliwa, zamki skrytek, zamki bagażników, zamki bagażników zewnętrznych (np., dachowych) oraz wszystkie inne.
stacyjka1-kwadrat


Specjalizujemy się również w awaryjnym otwieraniu pojazdów i różnego rodzaju zamków w pojazdach. Jeśli pechowo kluczyk przestał działać, został zgubiony lub złamał się, u nas otrzymają Państwo szybką i fachową pomoc związaną z dostaniem się do pojazdu oraz odzyskaniem zgubionego klucza.
awaria-kwadrat