• slider

Przegrywanie kaset i usługi video

Kilkadziesiąt lat temu kasety VHS cieszyły się ogromną popularnością. Służyły do uwieczniania ważnych uroczystości, takich jak śluby, komunie czy studniówki. Wiele osób ma jeszcze w domach takie kasety z ulubionymi filmami. Warto wiedzieć, że żywotność taśm analogowych wynosi około 25 lat. Po tym okresie ryzykujemy uszkodzenie lub nawet utratę zarejestrowanych na nich materiałów. Jeśli więc nie chcesz utracić pamiątkowych nagrań, warto wcześniej przenieść je na znacznie trwalszy nośnik cyfrowy. Usługę przegrywania VHS na DVD dobrze jest zlecić fachowcom, aby nie uszkodzić delikatnej taśmy. Oferujemy usługę przegrywania kaset na nośniki DVD, która jest najlepszym sposobem zabezpieczenia ważnych nagrań rodzinnych czy biznesowych. Przegrywanie kaset to tylko jedna z wielu usług w naszej bogatej ofercie. Możesz zamówić u nas także wyrób pieczątek firmowych i szeroką gamę działań pomocniczych w problemach z kluczykami samochodowymi.

Montaż filmów video pochodzących z różnych nośników

Masz w kolekcji różne filmy z uroczystości rodzinnych, imprez okolicznościowych czy spotkań integracyjnych, które chciałbyś połączyć w zgrabną całość? Sprawę dodatkowo komplikuje fakt, że znajdują się one na nośnikach różnych rodzajów tj. kasety VHS, Mini DV, VIDEO 8, płyty CD, dyski twarde, pamięci flash, a Tobie brakuje odpowiedniego doświadczenia, umiejętności praktycznych, aby zająć się ich obróbką? Zrobimy to za Ciebie z przyjemnością! Oferujemy profesjonalny montaż filmów video pozyskanych z różnorodnych nośników. Ponadto możemy również nieco podnieść jakość nagrań, dopasowując je do nowoczesnych standardów, zapewniając tym samym znacznie lepsze wrażenia z odbioru docelowego materiału.

Przegrywanie z VHS, MINI DV, 8, VIDEO 8 na DVD

Przegrywamy nagrania zarówno z kaset VHS, HI 8 i mini DV, jak też z taśm SUPER 8 i 8 MM, które były bardzo popularne w latach 70. Nie stanowi dla nas problemu także przegranie ścieżki audio z kasety magnetofonowej lub płyty winylowej na płytę CD. Chcesz mieć wszystkie nagrania w zasięgu ręki, gotowe do odtworzenia w dowolnej chwili? Skorzystaj z naszych usług montażu filmów video i zachowaj pamiątkowe filmy w bezpiecznej formie. Zapewniamy najwyższą jakość każdej usługi.

Przegrywamy nagrania zarówno z kaset VHS, HI 8 i mini DV, jak też z taśm SUPER 8 i 8 MM, które były bardzo popularne w latach 70. Nie stanowi dla nas problemu także przegranie ścieżki audio z kasety magnetofonowej lub płyty winylowej na płytę CD.
kaseta-kwadrat

Na nowoczesne nośniki przegrywamy także zawartość kaset audio oraz płyt winylowych. Mamy odpowiednie doświadczenie oraz umiejętności praktyczne, które zapewniają nam sukces każdego przedsięwzięcia, którego się podejmiemy. Dzięki temu efekt naszych prac zawsze spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów!
plyty-kwadrat